Barberiu kursas su Gerardu (specialus grafikas dirbantiems)

Žiūrėti Video

7 savaitės

Gegužės 14

Vilnius

Vyriškų Kirpimų - Akademiją, kurioje išmoksite ne tik kirpti, tačiau sužinosite, kaip kurti bendrą kliento įvaizdį, o baigę kursą pradėsite dirbti už solidų atlygį iškarto.

Intensyvus septinių savaičių kursas, kurio metu įgausite vyrų Kirpėjo – Stilisto – Barzdaskučio kvalifikaciją.

Mokymai paskirstyti į dvi dalis:

Pirmasis mokymų etapas: Teorijos su praktika ant manekeno galvos.

Antrasis etapas: praktika ant modelių.

Kam skirta ši Akademija?

Ši Kirpėjų Stilistų Akademija skirta visiems, kurie nori daugiau, nei senamadiškos kirpėjo specialybės po kurios tenka dirbti bendrabučio rūsyje už atlygį kurio užtenka tik pragyvenimui.

Šis kursas orientuotas į kūrybą ir naujų tendencijų formavimą. Ilgametė darbo ir mokymų patirtis leido, suformuoti naują mokymo kursą, kurio tikslas išlaisvinti kūrybiškumą, atskleidžiant individualius mokinių gebėjimus ir kompetencijas. 
Mes keičiame žmonių požiūrį į grožio industriją, suteikdami galimybes ir įrankius matyti šią profesija kaip verslo nišą, o ne amatą.

Ką išmoksite?

Pradedančiųjų kurse  išmoksite visų tipų vyriškus kirpimus, bei barzdos modeliavimo paslaptis. Išmoksite kaip pasiruošti darbui, atsirinkti ir dirbti su skirtingais įrankiai ir produktais. Išanalizuosite plauko struktūrą, galvos formą, jos skirstymą ir gebėsite parinkti tinkamiausią kirpimo formą savo klientui. 

Kurso metu ir po kurso gausite visą reikiamą papildomą informaciją, kaip plėtoti savo naują veiklos sritį: išmoksite  susikurti ir įdarbinti socialinius tinklus, sužinosite psichologinius aspektus, kaip pritraukti ir išlaikyti klientus. Savo srities profesionalai perteiks fotografavimo žinias ir bendro kliento įvaizdžio kūrimo subtilybes.

Kodėl kirpėjo stilisto profesija?

Kirpėjo amatą keičia vyrų kirpėjo-stilisto profesija. Dažnai kyla klausimas, kuom jos skiriasi? Skirtumų daugiau nei panašumų, stilisto kompetencijos apimą žinios apie kirpimą, įvaizdžio kūrimą, reklamą, kliento aptarnavimą ir psichologiją, savęs pozicionavimą rinkoje. Įvaizdį kuriantis profesionalas visuomet pasigirs ir didesniu uždarbiu.

Kaip pasiekti laisvę bei materialinę gerovę? Investuoti į žinias ir nesustoti tobulėti. Nepaslaptis  jog kirpėjas gali uždirbti iki 3000 eur per mėnesį dirbdamas tik 15 darbo dienų.

Apie meistrą

Gerardą Damoševičių

Individualumas- tai man svarbiausia, Nepriklausomai ar kertu klientus ar mokinu mokinius. Mokiniai yra skirtingi, kiekvienas informaciją priima skirtingai, vieni braižydami, kiti klausydami, treti kirpdami. Lygiai taip pat vieniems gradacija kaip saulėgražas gliaudėti, o kitiems feidai lengva. Rasti spragas ir jas išdirbti iki tobulumo, tai mano pagrindinis tikslas. 

Kaip ir visi baigęs mokyklą tikrai neplanavau būti kirpėju, o dar labiau mokytoju. Ši specialybė skambėjo kaip mažai žadanti visomis prasmėmis. Tačiau tai buvo gilus tolimas noras. Ilgi svarstymai ir dvejonės privedė „liepto galą”, kaip pasiryžau įgyvendinti tai ko pats noriu, o ne ką sako kiti. Mooza akademija buvo mano kelio pradžia. Bet po kelių darbo metų atsirado apetitas šio to daugiau, gerus metus mokinausi mokinimo mokslo, kol pagaliau esu pasiruošęs padėti ir Tau įgyvendinti Tavo svajonę. 

Gerardo Mokiniai

Tikri atsiliepimai

Taip pat gausite šiuos

Priedus

Nemokamai!

Prisijungsite prie uždaros VIP Kirpėjų Stilistų grupės. Čia gausite ir dalinsitės žiniomis, kurios padės jums kasdieniame Jūsų naujos karjeros kelyje.

Suteiksime Didmenininko statusą mūsų parduotuvėje, kuris suteiks galimybę pirki profesionalias plaukų priežiūros priemones ir įrankius su didele nuolaida.

DĖMESIO!

Į šį kursą priimame tik mažą grupę būsimų stilistų.

Tam, kad tu baigęs šį kursą išeitum pasitikintis Kirpėjas – Stilistas, mes skiriame daug dėmesio į kurso kokybę. Todėl, mes priimame tik nedidelę grupę norinčių.

Jei tikrai nori tapti geru meistru ir pradėti savo karjerą dar šiais metais, tai nelauk ir nedvejok.

Registruokis šiandien!

Liko tik: 4 vietos

Išsirink tau tinkamą mokėjimo būdą.

Mokėk mažiau pasirinkdamas pilną kainą.

Išsimokėtinai

Tiems kam reikia pagalbos
3500
2400 Per Menesį
  • Pradinis įnašas 1200€.
  • Laikotarpis 6 mėnesiai.
  • Bendra suma: 2200€

Kurso Kaina

Pilna kaina
3500
2000 Vienas mokėjimas
  • 8 Savaičių kursas
  • Sertifikatas
  • Didmenininko Statusas
  • VIP Grupė
Populiarus

PASKUBĖKITE, LIKO NEDAUG LAISVŲ VIETŲ.

Klausimai ir Atsakymai

Kurso trukmė 7 savaitės, 16 kontaktinių susitikimų.

Koks mokymų grafikas? 

Gegužės: 14,18,19,24,26

Birželio: 1,2,8,9,14,16,22,23,28,29,30

Mokymų dienos trukmė 8-10 valandų. 

Mooza akademijoje Vilniuje, Laisvės pr. 123

Visų ilgių vyriškų plaukų kirpimai. Skutimai ir modeliavimai mašinėle, barzdos formavimas. Reklamos pagrindai, įvaizdžio kūrimo patarimai, darbo psichologija. Ir daug kitų temų, be kurių kirpėjo profesija neatsiejama.

Po kurso galima dirbti iškarto. Atlikti visų rūšių modelinius kirpimus ir barzdos modeliavimus. Galima dirbti tiek “Barber” kirpykloje, tiek ir grožio salone. 

Ši mokymo sistema atitinka tarptautinio kirpėjo profesijos kompetencijas. Baigę mokymus Jus mokėsite ne tik kirpti, tačiau žinosite žymiai daugiau! Kaip reklamuotis, kaip pritraukti “tą” klientą ir jį išlaikyti. Kaip užsidirbti papildomai rekomenduojant produktus klientui. Atsakysime į visus galimus klausimus ir spręsime būsimas problemas su kuriomis susiduriama kirpejo darbe. Mes pakeisime Jūsų požiūrį į kirpėjo profesiją.

Gerardas akredituotas mokytojas, praktikuojantis”Barberis”. Jo mokymo technika pasižymi paprastumu kiekvienam suprantama kalba pateikiama informacija ir analizuojami klausimai. 

Visas inventorius būtinas praktikai mokymų metu bus suteikiamas. O darbui būtiną inventorių padėsime išsirinkti iš partnerių parduotuvių.

Kursą baigę mokiniai gauna akredituotą mūsų mokyklos diplomą, kuris galioja visoje Europoje.

Turite dar klausimų?

Drąsiai klauskite.