Koloristikos kursas su Viktorija Motūzaite

4 savaitės

Rugsėjo 5

Kaunas

Koloristikos kursas - Akademijoje, kurioje išmoksite ne tik dažyti, tačiau sužinosite, kaip kurti bendrą kliento įvaizdį, o baigę kursą pradėsite dirbti už solidų atlygį iškarto.

Intensyvus keturių savaičių kursas, kurio metu įgysite koloristo kvalifikaciją.

Mokymai paskirstyti į dvi dalis:

Pirmasis mokymų etapas: Išsami koloristikos teorijos 

Antrasis etapas: praktika skirtingų tipų dažymai, darbas su gyvais modeliais. 

Kam skirtas šis kursas?

Šis Kioloristikos kursas skirta visiems, kurie nori daugiau, nei senamadiškos kirpėjo specialybės po kurios tenka dirbti bendrabučio rūsyje už atlygį kurio užtenka tik pragyvenimui.

Šis kursas orientuotas į žinias, kurias galima naudoti darbe kiekvieną dieną. Ilgametė darbo ir mokymų patirtis leido, suformuoti naują mokymo kursą, kurio tikslas perteikti šių dienų tendencijas ir technikas, o ne mokinti pasenusių technikų kurios jau kelis dešimtmečius nenaudojamos. 
Mes keičiame žmonių požiūrį į grožio industriją, suteikdami galimybes ir įrankius matyti šią profesija kaip verslo nišą, o ne amatą.

Ką išmoksite?

Pradedančiųjų kurse  išmoksite viską apie spalvas. Išmoksite, kaip suprasti splavas, kaip jas mašyti, kaip išgauti norimą rezultatą atsižvelgiant į kliento natūralius plaukus. Po kurso gebėsite atlikti visų tipų klasikinius ir modernius dažymus: žilų plaukų, šviesinimus dažais ir milteliais, ryškių spalvų dažymus, repigmentacinius dažymus. Analizuosime ir išmoksime kaip parinkti spalvas pagal kliento odos, akių spalvas ir kodėl skirtingos spalvos sukuria skirtingus įvaizdžius. 

Kurso metu ir po kurso gausite visą reikiamą papildomą informaciją, kaip plėtoti savo naują veiklos sritį: išmoksite  susikurti ir įdarbinti socialinius tinklus, sužinosite psichologinius aspektus, kaip pritraukti ir išlaikyti klientus. Savo srities profesionalai perteiks fotografavimo žinias ir bendro kliento įvaizdžio kūrimo subtilybes.

Kodėl kirpėjo stilisto profesija?

Kirpėjo amatą keičia stilisto profesija. Dažnai kyla klausimas, kuom jos skiriasi? Skirtumų daugiau nei panašumų, kirpėjas pasižymi konkrečios paslaugos suteikimu (kirpimas, dažymas, šukavimas) stilistas tai specializacija kuri viską apjungia. Jis geba keisti visą kliento įvaizdį, turi žinias apie reklamą, kliento aptarnavimą ir psichologiją, savęs pozicionavimą rinkoje. Įvaizdį kuriantis profesionalas visuomet pasigirs ir didesniu uždarbiu.

Kaip pasiekti laisvę bei materialinę gerovę? Investuoti į žinias ir nesustoti tobulėti. Nepaslaptis  jog kirpėjas gali uždirbti iki 3000 eur per mėnesį dirbdamas tik 15 darbo dienų.

Apie meistrę

Viktoriją Motūzaitę

Iki šios dienos kelionė buvo ilga. Kaip ir kiekvienas mokytojas galiu pasakyti, jog rasti geriausią vieną mokyklą, kurioje išmoksi visko ir galėsi dirbti viską nėra. Labai džiaugiuosi jog šiomis dienomis galime mokintis, tai ką norime dirbti vėliau. 

Aš kaip ir visi kiti praleidau ilgas valandas mokindamasi atlikti cheminį plaukų garbanojimą, tačiau tokios paslaugos neteikiau niekada. 

Džiaugiuosi galėdama dalintis tai ką moku geriausiai ir tikiu jog visų mokymų žinios sudėtos į vieną kursą, leis mano mokiniams realizuoti save koloristikos srityje iš karto. 

Man svarbu jog tikrai sudėtingas mokslas koloristika būtų lengvai ir aiškiai suprantamas, galiu prižadėti kad jau po pirmos pamokos pamatysite daugiau Jūs supančių splavų. 

Koloristika man, meno ir saviraiškos sritis.  Tai kuryba, kuria realizuoju save su kiekvienu nauju klientu. 

Džiaugiuosi galėgama, matematiką, fiziką ir chemiją sujungti ir pateikti, kaip paprastą dailės pamoką.

viktorijos mokiniai

Tikri atsiliepimai

Taip pat gausite šiuos

Priedus

Nemokamai!

Prisijungsite prie uždaros VIP Kirpėjų Stilistų grupės. Čia gausite ir dalinsitės žiniomis, kurios padės jums kasdieniame Jūsų naujos karjeros kelyje.

Suteiksime Didmenininko statusą mūsų parduotuvėje, kuris suteiks galimybę pirki profesionalias plaukų priežiūros priemones ir įrankius su didele nuolaida.

DĖMESIO!

Į šį kursą priimame tik mažą grupę būsimų stilistų.

Tam, kad tu baigęs šį kursą išeitum pasitikintis Koloristas – Stilistas, mes skiriame daug dėmesio į kurso kokybę. Todėl, mes priimame tik nedidelę grupę norinčių.

Jei tikrai nori tapti geru meistru ir pradėti savo karjerą dar šiais metais, tai nelauk ir nedvejok.

Registruokis šiandien!

Liko tik: 3 vietos

Išsirink tau tinkamą mokėjimo būdą.

Jei reikia galimybės mokėti dalimis, parašyk mums.

Kurso Kaina

Pilna kaina
1700
900 Vienas mokėjimas
  • 4 Savaičių kursas
  • Sertifikatas
  • Didmenininko Statusas
  • VIP Grupė
Populiarus

PASKUBĖKITE, LIKO NEDAUG LAISVŲ VIETŲ.

Klausimai ir Atsakymai

Kurso trukmė 4 savaitės, 10 kontaktinių susitikimų po 6 valandas.

Koks mokymų grafikas? Mokymai vyksta 2 arba 3 kartus per savaitę, nelyginėmis mėnesio dienomis.

Mooza akademijoje:

Juozapavičiaus pr. 95, Kaunas

Moterų ir vyrų plaukų dažymas skirtingomis technikomis. Sviesinimas, tamsinimas, žilų plaukų dažymas, repigmentacija ir visų kitų modernių ir klasikinių dažymų žinios. 

Po kurso galima dirbti iškarto. Atlikti visų rūšių modelinius dažymus. Mokiniams suteikiame darbo pasiūlymus partnerių salonuose.

Ši mokymo sistema atitinka tarptautinio kirpėjo profesijos kompetencijas. Baigę mokymus Jus mokėsite ne tik koloristikos pagrindų, tačiau žinosite žymiai daugiau! Kaip reklamuotis, kaip pritraukti “tą” klientą ir jį išlaikyti. Kaip užsidirbti papildomai rekomenduojant produktus klientui. Atsakysime į visus galimus klausimus ir spręsime būsimas problemas su kuriomis susiduriama kirpejo darbe. Mes pakeisime Jūsų požiūrį į kirpėjo profesiją.

Viktorija teptuko virtuozė. spalvų žaismas tai jos silpnybė. Nors koloristika ir sudėtingas mokslas, tačiau lengvai perkandamas, kaip žinai kaip viskas veikia. Viktorija individualius mokymus veda jau penkmetį.

Visas inventorius būtinas praktikai mokymų metu bus suteikiamas. O darbui būtiną inventorių padėsime išsirinkti iš partnerių parduotuvių.

Kursą baigę mokiniai gauna akredituotą mūsų mokyklos diplomą, kuris galioja visoje Europoje.

Turite dar klausimų?

Drąsiai klauskite.