Moteriškų kirpimų kursas Su Vaida Vaitkevičiūte

Žiūrėti Video

4 Pamokos 8 susitikimai

Sausio

Kaunas

Moteriškų kirpimų kursas skirtas dirbantiems meistrams.
Jei vis dar nežinai kaip atlikti kirpimą, kuriuo galėtum didžiuotis, o klientas puoštis kelis mėnesius, pats laikas išmokti bazines technikas, kurios suteiks laisvę KURTI.

Intensyvus trijų bazinių technikų ir jų kombinacijų kursas dirbantiems meistrams

Mokymų eiga:

Gradacija, Sluoksniai, Linija ir visų jų kombinacijos (modeliniai kirpimai)

8 kontaktinės dienos: vienai pamokai dvi dienos (teorija ir praktika)

Kam skirtas šis kursas?

Šis kursas neskirtas Tau jei tu neturi poreikio tobulėti. Nenori išmokti atlikti geriausią kirpimą pagal penkis pagrindinius kirpimo kriterijus. 

Šis kursas paruoštas ir skirtas tiems, kurie supranta jog be bazinės teorijos negalimas kūrybingas rezultatas. Tiems, kurie nori gebėti atlikti kirpimą, kuriuo klientas džiaugsis kelis mėnesius. Tiems, kuriems svarbu jog kliento plaukai būtų jo vizitinė kortelė.

Ką išmoksite?

Kursas suskirstytas į keturias temas:

Linija (Lapkričio 19-20 dienomis) bazinė kirpimo technika, trys interpretacijo (apvali, trikampė, kvadratinė)

Gradacija (Gruodžio 17-18 dienomis) apvali, trikampė, kvadratinė.

Sluoksniai ( Sausio 14-15 dienomis) apvalūs, trikambiai, kvadratiniai.

Visų trijų technikų interpretacijos ir miksavimas sukurti modelinius individualius kirpimus. 

Galima rinktis vieną temą arba visas temas kartu. 

Mokymai sudaryti iš teorijos ir praktikos. 

Kiekvienos temos pirmoji diena skirta teorijai ir vienos formos atidirbimui. Antroji diena likusių dviejų formų atidirbimui.

Mokymai vyksta nurodytomis datomis (10-18 valandomis). 

Mokymams modeliais rūpinasi mokiniai. 

Mokymų planas:

Pirma temos diena

10-14h teorija ir demonstracinis kirpimas

14-18h mokinio modelio kirpimas

Antra temos diena 

10-11h Aptarimas 

11-14h Pirmas modelis

14-17 Antras modelis. 

Kodėl kirpėjo stilisto profesija?

Bendro profilio kirpėjo amatą keičia kirpėjo-stilisto profesija. Dažnai kyla klausimas, kuom jos skiriasi? Skirtumų daugiau nei panašumų, stilisto kompetencijos apimą žinios apie kirpimą, įvaizdžio kūrimą, reklamą, kliento aptarnavimą ir psichologiją, savęs pozicionavimą rinkoje. Įvaizdį kuriantis profesionalas visuomet pasigirs ir didesniu uždarbiu.

Kaip pasiekti laisvę bei materialinę gerovę? Investuoti į žinias ir nesustoti tobulėti. Nepaslaptis  jog kirpėjas gali uždirbti iki 3000 eur per mėnesį dirbdamas tik 15 darbo dienų.

Apie meistrą

Vaidą Vaitkevičiūtę

Jau daugiau nei du dešimtmečius kerpu ir kuriu klientų įvaizdžius. Kirpėjos amato mokiausi kirpėjų kursuose, kurie nesuteikė pakankamai žinių pradėti dirbti. Mano atkaklumas ir ieškojimai atvedė pas vieną stipriausių to meto  meistrių, kuri man perdavė savo neįkainuojamas žinias bei suformavo bazinius pagrindus ir požiūrį į darbą. Po ko man atsivėrė durys į geriausius ir garsiausius Kauno salonus.

Pedantiškumas, smalsumas ir žingeidumas visus šiuos metus nepaliaujamai skatino tobulinti savo gebėjimus, kelios akademijos kuriose tobulinau kirpimo žinias: ATwins akademija – Andrių Mašauską ir Anatolijų Pajenok, SACO akademija – Richardas Ashforth, Mozella &Paler – Jean Baptiste, Waht akademija – Alex Kübler. Stiliaus kūrimo žinias tobulinau: BOGOMOLOV image shool – Konstantin Bogomolov, Natalie SVIKLE image International, Lauren McCowan Šukuosenų meno.

Ši profesija man padeda išlaisvinti savo kurybiškumą. Švariai ir tiksliai išdirbta forma, tobulumo siekimas man suteikia neapsakomą džiaugsmą ir pasitenkinimą. Kruopštumas ir kokybė šiame darbe mano manymu yra būtini. Mėgstu bendrauti, domuosi psichologija, todėl gebu jausti klientą ir jo norus bei poreikius. Meistriškai ir tiksliai juos įgyvnedinti. Man didžiausią džiaugsmą teikia sugrįžtantys klientai.

Tikiu jog tinkamas pagrindas atveria galimybes, greitai ir lengvai augti. Sukauptos žinios man leidžia pastebėti stipriąsias mokinių puses ir jas sustiprinti, o silpnąsias paversti stipriosiomis. Mokymu metu man svarbus individualumas, kurį atrandu kiekviename mokinyje.

 

Vaidos mokiniai

Tikri atsiliepimai

Taip pat gausite šiuos

Priedus

Nemokamai!

Prisijungsite prie uždaros VIP Kirpėjų Stilistų grupės. Čia gausite ir dalinsitės žiniomis, kurios padės jums kasdieniame Jūsų naujos karjeros kelyje.

Suteiksime Didmenininko statusą mūsų parduotuvėje, kuris suteiks galimybę pirki profesionalias plaukų priežiūros priemones ir įrankius su didele nuolaida.

DĖMESIO!

Į šį kursą priimame tik mažą grupę mokinių!

Kiekvienas mokinys individualus, o individualumas yra raktas į sėkmę. Mūsų tikslas perteikti žinias, kurios tarnaus kiekvieno kasdieniniame darbe, todėl mokymuose dalyvauja mažos mokinių grupės.

Jei tikrai nori tapti geru meistru pagerinti savo atliekamas paslaugas ir džiaugtis  grįžtančiais klientais, tai nelauk ir nedvejok.

Registruokis šiandien!

Liko tik: 3 vietos

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Kurso Kaina

Pilna kaina
1500
550 Vienas mokėjimas
  • 8 Pamokų kursas
  • Sertifikatas
  • Didmenininko Statusas
  • VIP Grupė
Populiarus

PASKUBĖKITE, LIKO NEDAUG LAISVŲ VIETŲ.

Klausimai ir Atsakymai

Kurso trukmė 8 pamokos. Koks mokymų grafikas? Mokymai vyksta šeštadieni ir sekmadieni viną kartą per mėnesį 10-18 valandomis.

Mooza akademijoje,

Juozapavičiaus pr. 95, Kaunas

Visos moteriškų kirpimų technikos: 

Gradacija, sluoksniai, linija, jų kombinacijos ir interpretacijos pagal skirtingus kriterijus ir poreikius. 

Mūsų kursas orientuoti į šių dienų aktualijas. Mokymų programos paruoštos pagal klientų poreikį. Visi akademijos mokytojai yra dirbantys meistrai, todėl mokymų programa keičiasi kas kelis mėnesius atsižvelgiant į vyraujančias tendencijas rinkoje.

Vaida daugiau nei 20 metų specializuojasi kirpime. Šiomis dienomis tai ne kirpimas tai bendro įvaizdžio kūrimas, kuris tarnauja klientui, o ne atvirkščiai. Pastaruosius kelis metus veda vyrų ir moterų kirpimų kursus.

Inventorius mokymas nesuteikiamas.

Kursą baigę mokiniai gauna akredituotą mūsų mokyklos diplomą.

Turite dar klausimų?

Drąsiai klauskite.